fbpx

RUNAWAY

Runaway

S/Y Runaway to nieco ponad 16-metrowy jacht, który na rejsy może zabrać 9 osób w trzech kabinach, każda z własną toaletą i prysznicem. Jacht typu Vagabond 53 to wygodna jednostka o bogatej historii - tysiącach przebytych mil morskich, łącznie z rejsem dookoła świata. Poprzedni właściciele nigdy go nie czarterowali.

Jacht jest w pełni wyposażony. Ma dwa silniki. Powierzchnia żagli to ponad 150 metrów kwadratowych daje dobrą prędkość - przy korzystnym, silnym wietrze żegluje z prędkością nawet 15 węzłów.

created by dji camera
P1130103

Jacht posiada autopilota hydraulicznego Garmin, dotykowy ploter Garmin 721XS z mapami BlueChart g2 Vision , radar Furuno, GPS Plotter Garmin 4208 z mapami BlueChart g2 Vision, echosondę, czujnik prędkości i kierunku wiatru Garmin, system AIS 600 również firmy Garmin, mapy elektroniczne, mapy papierowe, ponton z silnikiem. Cały osprzęt jachtu jest doskonałej marki Lewmar.

Oprócz walorów czysto żeglarskich, ma także pełne wyposażenie do wygodnego i bezstresowego pływania. Oddzielne kabiny, każda ze swoją łazienką, cztery prysznice oraz wanna - mini luksusik, który nie na każdym jachcie się zmieści. Kambuz z trzema lodówkami, kuchenką gazową z piekarnikiem, kuchenką elektryczną, czajnikiem elektrycznym oraz z pełną zastawą kuchenną i bieżącą ciepłą i zimną wodą.

W przestronnym, jasnym salonie znajduje się wygodna kanapa i sprzęt grający -  radio CD ze wzmacniaczem Sony Xplod, sprzęt nawigacyjny oraz wiele innych potrzebnych rzeczy m.in. gry i książki na każdą okazję.

Dane techniczne

Długość: 16,21 m
Szerokość: 4,90 m
Zanurzenie: 2,53 m
Żagle: Genua 2016 rok uszyta z Contender Pro Hybrid, fok wewnętrzny 2016, grot 2010, spinaker 2014, dodatkowy kliwer sztormowy i trzeci fok
Silniki: 2x Nanni Mercedes 72HP
Zaokrętowanie: 9 koi w trzech kabinach (dwie kabiny dwuosobowe, jedna kabina czteroosobowa, jedno miejsce w mesie) oraz 2x WC z elektryczną toaletą i WC z prysznicem i wanną

Jacht posiada dwa inwertery z 12V na 230 oraz stałe zasilanie na 12V - gniazdka zapalniczki.

 

created by dji camera
created by dji camera

Wyposażenie nawigacyjne

GPS Garmin z mapami BlueChart g2 Vision, AIS Garmin 600, radar Furuno, dotykowy ploter Garmin 721 SX, autopilot hydrauliczny Garmin, mapy elektroniczne, VHF z DSC ręczne VHF, czujnik prędkości i kierunku wiatru Garmin, pilot do ploterów Garmin, kompas sterowy, lornetki, mapy i locje na uczęszczane akweny.

Kambuz: 3 lodówki, kuchenka gazowa z piekarnikiem, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, obszerna zastawa stołowa oraz wiele gadżetów kuchennych, bieżąca zimna i ciepła woda.

Wyposażenie dodatkowe: ponton z silnikiem, radio CD ze wzmacniaczem, elektryczna winda kotwiczna, dwie kotwice i 100 metrów łańcucha kotwicznego, zestaw do grilowania w portach i zatokach, materac do opalania i materace do wygodnego siedzenia w kokpicie.

Zbiorniki: 1000 l woda, 800 l ropa

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!
to top button