fbpx

BRAVADO

Bravado

S/Y Bravado to nieco ponad 16-metrowy jacht, który na rejsy może zabrać 10 osób w pięciu kabinach. Każda kabina posiada własną toaletę i prysznic. Jacht typu Atlantic to bardzo komfortowa jednostka nadająca się idealnie do rejsów rodzinnych i do tak zwanego "jachtingu" - czyli przyjemnego spędzania czasu na jachcie. Ogromnym atutem Bravado jest hydrauliczny i sterowany pilotem rozkładany trap, służący wygodnemu wchodzeniu i schodzeniu z jachtu.

Wyposażony w trzy rolowane żagle z najwyższej klasy materiału, który zapewnia im optymalny kształt żagla przez czas eksploatacji. Na pokładzie znajduje się silnik stacjonarny generujący ponad 100 koni mechanicznych. Bravado posiada również generator prądu firmy ONAN zapewniający możliwość ładowania akumulatorów w miejscach odległych od źródeł zasilania oraz dwa generatory prądu na wiatr. 

Bravado 14
Bravado 13
Bravado 11
created by dji camera
Bravado 1
IMG-8740

Jacht posiada autopilota, rolowane żagle. Cały osprzęt jachtu jest doskonałej marki Harken, Spinlock.

Przeznaczenie jachtu to komfortowa żegluga i wygodne bytowanie. Pięć osobnych kabin zapewnia wygodę i prywatność. Obszerna mesa daje wygodę przebywania w środku jachtu. Kokpit zacieniony, ze stołem daje możliwość   komfortowego przebywania na pokładzie oraz konsumpcji posiłków w niepowtarzalnych warunkach. Jacht posiada drewniany pokład - jest to super opcja dająca wygodę przemieszczania się po jachcie na boso lub w żeglarskim obuwiu. 

W przestronnym, salonie znajduje się funkcjonalna kanapa i sprzęt grający -  radio CD,mp3, sprzęt nawigacyjny oraz wiele innych potrzebnych rzeczy m.in. gry i książki na każdą okazję.

Dane techniczne

Długość: 16 m
Szerokość: 5 m
Zanurzenie: 2,2 m
Żagle: Genua  i grot uszyta z Contender Pro Hybrid firmy Elvstorm, fok wewnętrzny  
Silniki: Ford-Perkins stacjonarny, Yamaha do pontonu
Zaokrętowanie: 10 koi w 5 kabinach. 5 toalet z prysznicem

Jacht posiada generator prądu na 230V oraz stałe zasilanie na 12V - gniazdka zapalniczki.

 

created by dji camera
created by dji camera
jacht Bravado Grecja
created by dji camera

Wyposażenie nawigacyjne

Dwa Chartplottery (Raymarine i C-map), radar Raymarine, autopilot Raymarine, mapy elektroniczne, VHF z DSC ręczne VHF, czujnik prędkości i kierunku wiatru Raymarine, kompas sterowy, lornetki, mapy i locje na uczęszczane akweny.

Kambuz: lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, kuchenka elektryczna, czajnik elektryczny, obszerna zastawa stołowa oraz wiele akcesoriów kuchennych, bieżąca zimna i ciepła woda.

Wyposażenie dodatkowe: ponton z silnikiem, radio CD ze wzmacniaczem, elektryczna winda kotwiczna, dwie kotwice i 100 metrów łańcucha kotwicznego, zestaw do grilowania w portach i zatokach, materace do opalania i materace do wygodnego siedzenia w kokpicie.

Zbiorniki: 1000 l woda, 600 l ropa

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!
to top button