Kontakt

Żeglarska Przygoda
ul. Dziewanowskiego 7/4
80-752 Gdańsk
tel.: +48 691 582 471
info@zeglarskaprzygoda.pl

Witamy!!! Poniżej trochę o nas.

W tym roku na dobre przeprowadziliśmy się z jachtem do Grecji. Poprzednie zimy Runaway spędzał na Sycylii, aktualnie zimuje na małej wysepce pod Atenami. Nasza rodzina powiększyła się o dwoje wspaniałych dzieci. Postanowiliśmy troszkę zwolnić tempa i zabraliśmy dzieciaki na jacht. Oboje stawiali swoje pierwsze kroki, a w zasadzie próbowali raczkować na jachcie już w wieku 6 miesięcy.  Od tego czasu nasze dzieci były na rejsach wokół Sycylii, Elby, w Rzymie, Neapolu, na Wyspach Poncjańskich, Liparyjaskich, Egadzkich.  Razem przemierzaliśmy wody Balearów (Minorka, Ibiza, Majorka) oraz  Wysp Jońskich (Zakyntos, Kefalonia, Lefkada, Itaka i inne).  Jeśli policzymy staż, to z naszym trzyletnim synem pokonaliśmy już ponad 2600 mil morskich, czyli prawie 5000km.


W poprzednim sezonie różne problemy pokrzyżowały trochę nasze plany. Na szczęście wyszliśmy na prostą i Runaway wyruszy znowu ciąć fale greckich mórz. Organizujemy rejsy zarówno z dziećmi, jak i bez dzieci. Grecja posiada wspaniały akwen, nadający się do żeglowania troszkę wolniej, nie zmusza nas do pływania nocami i okazuje się, że całkiem dobrze wieje.  

Zapraszamy!!!

Jesteśmy rodzinną firmą żeglarską, w której tradycja i pasja do żeglowania łączy się z profesjonalnym podejściem do organizacji rejsów morskich. Przygodę z morzem rozpoczął ponad 30 lat temu tata Staszek, doskonały żeglarz, doświadczony kapitan i sympatyczny człowiek. Swoją pasją zaraził syna - w chwili obecnej firmą zajmuje się Bartek. Jako ŻeglarskaPrzygoda.pl jesteśmy na rynku od dziewięciu lat, choć rejsy organizujemy od 2000 roku. Przez cały ten okres zbieraliśmy doświadczenie, by z każdym sezonem zapewniać Wam coraz lepsze doznania na morzu. Jako rodzinna firma pracujemy sami dla siebie i „na swoim”. Żeglowanie z Żeglarską Przygodą to gwarancja indywidualnego podejścia kapitana do każdego załoganta. Każdy klient to dla nas „nasz klient” i chcemy, by wrócił na nasze rejsy w następnym sezonie. Na naszych rejsach kapitanem jest zazwyczaj jeden z nas lub bardzo starannie dobrany współpracownik. Rodzinna firma to także gwarancja, że na jachcie będziesz się czuł jak u siebie. Bo jacht to nasz drugi dom. Zapraszamy!

 

 

 

 

RUNAWAY W SYSTEMIE AIS

Pozycję jachtu można na bieżąco monitorować w systemie AIS.

Zapraszamy do podglądania (po kliknięciu tutaj).

 

 

Team ŻeglarskaPrzygoda.pl

 

Partner www.hotelpodzaglami.pl

Kontakt

Żeglarska Przygoda
ul. Dziewanowskiego 7/4
80-752 Gdańsk
tel: +48 532 603 449,
+48 691 582 471
info@zeglarskaprzygoda.pl